W pierwszym meczu sezonu 2017/2018 remisujemy z drużyną Huraganu Kozłówek 2:2.

Płomyk: Badura- Gliński, Kowalski, Chmiel, Chuchla (70' Pasternak)- Powierża, Czech (65'Warzybok), Łysiak, Vardanian- Wardzała (70'Wiśniewski)

Bramki: Kuta 48', 70' Wiśniewski 77', Warzybok 85'

Czerwona kartka: Chmiel 60'

Do pierwszego meczu sezonu przystępujemy bez podstawowej trójki obrońców z poprzednich meczy. Jednak pierwsze 20minut wyglądało obiecująco, kontrolowaliśmy grę, stwarzając przy tym samym kilka okazji do strzelenia gola. Drużyna Huraganu próbowała grać długą piłkę na ich napastników, jednak większość ich prób była nieskuteczna. Wraz z upływającym czasem i wyniku 0:0 nasza gra stawała się coraz bardziej chaotyczna i niedokładna, co starała się wykorzystać drużyna z Kozłówka, jednak do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmiany.

Druga część spotkania ułożyła się dla nas bardzo niekorzystnie. Po kolejnym długim wybiciu piłki Adam Kuta ograł obrońcę i strzałem po długim rogu wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie. Stracona bramka zmusiła nas do otwartej gry, co pozwoliło drużynie z Kozłówka grać kontrataki i po jednym z takich kontrataków jeden z naszych zawodników faulował zawodnika znajdującego się w sytuacji sam na sam za co otrzymał czerwoną kartkę. W 70 minucie wydawało się być po meczu wynik na 2-0 podwyższył kolejny raz Kuta. W międzyczasie na plac gry weszli: Warzybok, Wiśniewski oraz Pasternak i te zmiany okazały się strzałem w 10. Pomimo osłabienia ostatnie 20 minut zagraliśmy koncertowo, zepchnęliśmy drużynę z Kozłówka do defensywy. Najpierw Wiśniewski ograł obrońców i strzałem po długim słupku pokonał bramkarza drużyny gości, kilka minut później strzał Łysiaka wylądował na poprzeczce, a w 85 minucie po dośrodkowaniu z prawej strony, piłkę wzdłuż bramki zgrał Powierża,a piłkę do pustej bramki wbił Warzybok.