JUNIORZY: Tylko remis z Malawą

W 3 kolejce a-klasy juniorów starszych nasi zawodnicy remisują w Malawie 1-1.

Płomyk: K. Powierża- J. Rykiel (46.D. Piecuch), K. Korczyński, D. Woźniak, M. Bator- S. Domino, J. Łysiak, D. Warzybok (85.M. Wilk), B. Pasternak, F. Borcz (60. K. Czech)- P. Wójcik (85. D. Broda)

Niewielki stadion w Malawie pozwalał na strzały z wydawałoby się bardzo dużych odległości, Dlatego i jedna i druga drużyna oddała dość sporą liczbę strzałów na bramkę przeciwnika.

Od pierwszego gwizdka sędziego staramy się narzucić własny styl gry i długimi okresami nam się to udawało. Graliśmy zdecydowanie lepiej piłką od przeciwnika. Dało to efekt w 27 min kiedy to w polu karnym został sfaulowany S. Domino. Sam poszkodowany minutę później zamienia jedenastkę na bramkę.

W 40 min po zbyt lekkim wycofaniu piłki do bramkarza przez jednego z naszych obrońców drużyna Strumyka doprowadziła do wyrównania.

Druga połowa to wymiana ciosów. I jedna i druga drużyna dążyła do strzelenia zwycięskiej bramki. Jednak, albo strzały były niedokładne, albo dobrze swoje obowiązki wykonywali bramkarze.

Mimo, iż piłkarsko byliśmy zdecydowanie lepsi, mimo, że mieliśmy więcej okazji do strzelenia bramki przywozimy tylko 1 punkt z Malawy.

Następny mecz nasza drużyna juniorów rozegra na stadionie w Lutoryżu w najbliższą sobotę o godz.11.00 z drużyną LKS Jasionka