[ZAPOWIEDZ] Finały Pucharu Burmistrza Gminy Boguchwała

W najbliższą niedzielę 6 sierpnia na stadionie sportowym w Zgłobniu zostanie rozegrany finał Pucharu Burmistrza Gminy Boguchwała w którym o 3 miejsce zagrają o godz. 14.30 drużyny Płomyka Lutoryż oraz reprezentacja Zgłobnia natomiast o godz. 17.00 o pierwsze miejsce zmierzą się drużyny Iskry Zgłobień oraz Jedności Niechobrz.

Sprawa zajęcia 3 miejsca wydaje się być sprawą otwartą. Z jednej strony doświadczeni gracze ze Zgłobnia z drugiej nasi młodzi zawodnicy wsparci kilkoma bardziej doświadczonymi zawodnikami.

Jak pokazał mecz Zgłobnia z Mogielnicą i Niechobrzem nie będzie to łatwy przeciwnik. Jednak pokazaliśmy w meczach z wyżej notowanymi rywalami z Nosówki i Zgłobnia, że nie brakuje w naszej drużynie zaangażowania i co jeszcze ważniejsze umiejętności  (a warto zaznaczyć, że ponad połowa naszego wyjściowego składu nie ma jeszcze 20 lat!). W najbliższym meczu do dyspozycji powinni być wszyscy zawodnicy, wraz z Mateuszem Mitałem, który to zagrał bardzo dobre zawody w meczu przeciwko Nosówce, a zabrakło go w meczu z Iskrą oraz Levon Vardanian.

Niewiele zabrakło abyśmy to my zagrali w wielkim finale, jednak zajęcie 3 miejsca było by i tak wielkim sukcesem naszego zespołu! Pozostaje czekać na niedzielę i dać z siebie wszystko...

W finale sprawa wydaje się być oczywista, zespół grający od kilku lat na pograniczu 4 i 5 ligi, zdający się być w dobrej formie zmierzy się z beniaminkiem a klasy. Jednak swoje boisko, kibice mogą pomóc Iskrze w sprawieniu niespodzianki i pokonaniu murowanego faworyta z Niechobrza.

Reprezentacja Zgłobnia- Płomyk Lutoryż niedziela godz. 14.30

Iskra Zgłobień- Jedność Niechobrz niedziela 17.00