ZAPOWIEDŹ: Płomyk Lutoryż - Albatros Szufnarowa

Po pierwszych dwóch kolejkach w których nasza drużyna mierzyła się z mocnymi drużynami myślącymi o awansie: Koroną Dobrzechów (2-2) oraz Novi Nosówka (0-0) na stadion Płomyka zawita drużyna potencjalnie słabsza- Albatros Szufnarowa, która w inauguracyjnych meczach zaznała dwóch porażek 1-3 z Iskrą Zgłobień oraz 0-2 z Diamentem Pstrągowa!

W nadchodzącym meczu celem naszej drużyny jest zdobycie 3 punktów i każdy inny rezultat będzie dla nas dużym rozczarowaniem.

Na najbliższy mecz większość graczy powinna być już do dyspozycji. W szczególności liczymy na powrót na boisko naszego najlepszego strzelca Adriana Warzyboka, który leczy kontuzję której nabawił się w meczu z Koroną Dobrzechów. Do dyspozycji powinni być również: P. Kierepka, K. Zięba, D. Wiśniewski, T. Świeca, J. Kulikowski. Pod znakiem zapytania stoją występy: M. Ubermana, D. Brzeżawskiego.

Cztery ostatnie pojedynki z Albatrosem kończyły się: w sezonie 14/15 zwycięstwami 6-1 oraz 2-6 natomiast 15/16 remisami po 1-1.

Nasze typy:

Płomyk Lutoryż 2-0 Albatros Szufnarowa