ZAPOWIEDŹ: Sokół Grodzisko - Płomyk Lutoryż

W 4 kolejce spotkań B klasy rzeszowskiej nasza drużyna uda się do Grodziska, gdzie o godz. 13.00 zmierzy się z tamtejszą drużyną Sokoła

Na jeden z najdłuższych wyjazdów w tej rundzie udamy się w mocno okrojonym składzie, Z różnych powodów nie będą dostępni: l. Pokrywka, J. Gliński, K. Gąsior, A. Warzybok. Natomiast do dyspozycji będą: M. Uberman oraz D. Wiśniewski, którzy w ostatnich spotkaniach naszej drużyny byli niedostępni.

Cztery ostatnie pojedynki z Albatrosem kończyły się: w sezonie 14/15 zwycięstwami 6-1 oraz 2-6 natomiast 15/16 remisami po 1-1. (http://lksplomyk.futbolowo.pl)

Cztery ostatnie pojedynki kończyły się: w sezonie 14/15 zwycięstwami 0-2 oraz 1-0 natomiast 15/16 porażkami 2-5 oraz 3-2

NASZE TYPY:

Sokół Grodzisko 0-1 Płomyk Lutoryż